Milletvekili Katırcıoğlu sahadan ayrılmıyor

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Üyesi, TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu Başkanı, Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu seçim bölgesini ziyaretleri ihmal etmiyor. Sık sık ziyaretlerde bulunuyor.

AK PARTİ DERİNCE ZİYARETİ

Milletvekili Katırcıoğlu, geçtiğimiz günlerde partinin Derince ilçe teşkilatını ziyarete gitti. İlçe Başkanı Koray Merdan beraberinde bir dizi temas ve ziyaretlerde bulundu. Siyasi Hukuki İşler Başkanı Recep Çiçek, ilçe yönetiminden Hacer Günç, Güven Sedef, İlçe Kadın Kolları Başkanı Filiz Alemdar, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Semih Tayyip Gülcan ve Meclis Üyesi Ayşe Şiranün de bu ziyaretlere eşlik etti. Bir gününü Derince’ye ayıran Katırcıoğlu ilk olarak Dumlupınar Mahallesi sakinlerinden Şaziye-Şükrü Taşkan çiftini ziyarete gitti, hayır dualarını aldı. Aynı mahallede ziyaretlerine devam eden Katırcıoğlu bu kez Özlem Gümüş'e oğlu için geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Bu ziyaretlerde AK Partili heyete Dumlupınar Mahalle Temsilcisi Özlem Taşdelen de katıldı. Taşdelen, sonrasında konuklarını evinin bahçesinde ağırladı.

 

YENİ ÜYE KATILIMI

Önceki dönem Başkan Yardımcısı Murat Ünlü de iş yerinde ziyaret edildi, geçmişten günümüze parti çalışmaları değerlendirildi. Öte yandan partiye üye kaydı da gerçekleşti Aydoğan Çelik’in üye kaydını, İlçe Başkanı Koray Merdan yaptı.

 

ESNAF ZİYARETİ

Parti çalışmalarının konuşulduğu, ilçede yapılan ve yapılmakta olan projelerin incelendiği dolu dolu geçen bir gününü Katırcıoğlu, esnaf ziyaretleriyle tamamladı. Daha yolun başında olan Alihan Berber’e hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu. Yapılan bu esnaf ziyaretlerinde pandemiden kaynaklı istek ve sorunlar konuşulurken, hep birlikte çözüm aranacağı ve bu süreci el ele, hep birlikte atlatılacağına vurgu yapıldı.

 

Kaynak: Özgür Kocaeli

Paylaş